Jak powiesić głośniki na ścianie

Jak powiesić głośniki na ścianie?

Głośniki z zestawu kina domowego można umieścić na ścianie, aby prezentowały się równie dobrze co wiszący na uchwycie telewizor. Aby montaż głośników był szybki i prosty wystarczy skorzystać ze specjalnych uchwytów umożliwiających ścienną instalację urządzeń audio.

Zamontowane na uchwytach do kolumn głośnikowych urządzenia audio nie tylko prezentują się o wiele lepiej niż te postawione na półkach. Bardzo dużą zaletą uchwytów jest to, że są regulowane co pozwala na idealne ułożenie źródła dźwięku, tak by cieszyć się każdą nutą wydobywaną z głośników.

Uchwyty do głośników w naszej ofercie są uniwersalne, więc bez problemów powinny pasować do każdej kolumny głośnikowej. Jedyne o czym należy pamiętać to waga urządzenia audio. Podobnie jak uchwyty do telewizorów czy monitorów, te do sprzętu audio przeznaczone są do urządzeń o odpowiedniej wadze. W przypadku większych głośników trzeba koniecznie sprawdzić czy ich waga nie nie przekracza maksymalnego obciążenia jakie można umieścić na uchwycie.

Uchwyt głośnikowy do kolumn Maclean MC-553 kpl

Uchwyt głośnikowy do kolumn
Maclean MC-553 kpl

Uchwyt głośnikowy do kolumn Maclean MC-535 B 10kg

Uchwyt głośnikowy do kolumn
Maclean MC-535 B 10kg

Uchwyt głośnikowy do kolumn Maclean MC-528 kpl

Uchwyt głośnikowy do kolumn
Maclean MC-528 kpl

Uchwyt głośnikowy do kolumn UCH0113 Cabletech

Uchwyt głośnikowy do kolumn
UCH0113 Cabletech

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *