O nas

Sklep internetowy uchwytylcd.com.pl należy do firmy Centrumelektroniki Sp.j. z siedzibą w Tarnowskich Górach której początki sięgają 1998 roku. Dzisiaj firma będąc liderem na rynku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą detaliczną i hurtową elektroniki użytkowej wielu producentów i własnych marek Maclean, Centrumelektroniki, Audiocore, GreenBlue oraz Promedix.

Centrumelektroniki od początku swojej działalności postawiła na rozwój, budując własną sieć sprzedaży detalicznej i hurtowej. Aktualnie firma posiada trzy własne sklepy detaliczne, centrum sprzedaży hurtowej z magazynem o powierzchni 300 m2 oraz własny serwis. W 2004 roku rozpoczeła sprzedaż internetową w serwisie aukcyjnym Allegro i własnych sklepach internetowych. Obecnie dział handlowy tworzy zespół 8 doświadczonych pracowników którzy są do państwa dyspozycji.

Produkty marki Maclean posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty zgodności i bezpieczeństwa. Produkowane są w oparciu o najnowsze technologie przy użyciu najlepszych materiałów, zapewniając komort i bezproblemowe wieloletnie użytkowanie.

Produkty marki Maclean podzielone są na trzy grupy produktowe:

Maclean Brackets – stoliki pod telewizor, meble RTV, maskownice i organizery do kabli, uchwyty do telewizorów i monitorów LCD / LED oraz uchwyty do komputerów PC. Aktualnie oferta obejmuje ponad 65 uchwytów o różnym przeznaczeniu.

Maclean Energy – lampy warsztatowe LED, listwy zasilające, urządzenia pomiarowe, timery oraz wykrywacze metalu. Aktualnie oferta grupy Energy obejmuje 40 produktów.

Maclean TV Systems – anteny telewizyjne, kable i przewodu HDMI, okablowanie AV, przedłużacze do pilota, mierniki sygnału, konwertery.

Dla państwa wygody oferta Maclean jest stale wzbogacana o nowe rozwiazania, obejmuje obecnie kilkaset produktów użytkowych o szerokim zastosowaniu w domu i biurze.