uchwyt_samochodowy_tablet

Uchwyty do tabletów do samochodu

Tablet w samochodzie może być wykorzystywany jako nawigacja, telefon czy jako urządzenie do odtwarzania plików multimedialnych. Uchwyt do tabletu najlepiej dopasować do sposobu jego użytkowania, a także do posiadanego modelu urządzenia, by obudowa uchwytu nie zasłaniała żadnych przycisków. Ponadto dobry uchwyt do tabletu powinien posiadać możliwość regulacji by dopasać kąt widzenia preferencji użytkownika.

Samochodowy uchwyt na tablet może być zamontowany na przedniej szybie samochodu lub desce rozdzielczej. Taki uchwyt instalowany jest za pomocą przyssawki, która ściśle przylega z powierzchnią. W przeciwieństwie do telefonu tablet jest większy i cięższy, dlatego przyssawka powinna być na tyle duża i mocna by uniemożliwić przemieszczenie się urządzenia podczas jazdy.

mc-627
Uniwersalny uchwyt do tabletu nawigacji ABS
Maclean MC-627 od 5″ do 11″ Super Strong 
Samochodowy uchwyt do tabletu ABS Maclean MC-589AB
Samochodowy uchwyt do tabletu
ABS Maclean MC-589AB 

 

Urządzenie przenośne umieszczone w tylnej części pojazdu montowane jest zazwyczaj do zagłówka fotela lub między zagłówkami przednich foteli. Taki sposób montażu jest często wykorzystywany przez osoby przewożące dzieci. Dzięki temu młodsi pasażerowie mogą podczas jazdy oglądać swoje ulubione bajki.

Uniwersalny samochodowy uchwyt do Tabletu 7-10'' MC-657 do montowania na zagłówek
Uniwersalny samochodowy uchwyt
do Tabletu 7-10”MC-657
do montowania na zagłówek
Samochodowy uchwyt do tabletu Maclean MC-687 uniwersalny
Samochodowy uchwyt do tabletu
Maclean MC-687 uniwersalny 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *